Підготовка до ЗНО

Запрошуємо учнів 11 класу в групу підготовки до ЗНО з англійської мови.

Не секрет, що зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови дуже відрізняється від стандартної програми загальноосвітніх шкіл. Крім цього, тест один для всіх: учнів сільських шкіл і престижних гімназій з багатогодинним тижневим навантаженням з іноземної мови.

Пряме визначення тесту - складний, але реальний. Реальний, якщо зрозуміти його структуру, вміти правильно заповнювати бланки відповідей, розрахувати час, щоб встигнути з усіма завданнями, і знати, що взагалі вас чекатиме.

Тому лилше знань іноземної мови тут буде недостатньо. Як у будь-якого виду тесту, у ЗНО є своя специфіка і свої "підводні камені". Тому без підготовки навіть з досить хорошими знаннями можна розгубитися і отримати бал нижче очікуваного.

Дуже багато дітей звертаються до репетитора або на курси іноземних мов саме в старших класах, коли виникає гостра потреба складання цього іспиту. Але чи завжди ті викладачі компетентні саме в підготовці до ЗНО? Важливо пам'ятати, що вона повинна бути серйозною і продуманою. Не варто займатися по інерції з людиною, до якої ви просто звикли. Наша порада: вибирайте того, хто дійсно має досвід і зможе добре вас підготувати, як в мовному так і в психологічному плані.

Викладачі нашої Школи мають великий досвід в підготовці учнів 11 класу до ЗНО з англійської мови. Ми знаємо всю його специфіку, тенденції та критерії оцінювання. Тому за роки роботи наші учні різних рівнів володіння мовою впевнено набирали від 165 до 199,5 з максимальних 200 балів за іспит.

Тому, якщо ви вирішили здавати ЗНО з англійської мови в цьому році, запрошуємо вас в наші групи з підготовки!

 

 

 

main

В нашій школі ви можете вивчати

  • Англійську
  • Німецьку
  • Італійську
  • Іспанську
  • Польську
  • Французьку

Інформація про навчання

Як часто проходять заняття?

Заняття проходять двічі на тиждень. Тривалість кожного заняття 1,5 години.

 

Як довго триває курс навчання?

Досвід показує, що оптимальна тривалість курсу - це 1 навчальний рік. Тому в нашій Школі більшість груп підготовки до ЗНО починають роботу у вересні і закінчують перед самим іспитом в травні або червні.

 

Чи обов'язково бути учнем школи, щоб відвідувати ці заняття?

Не обов'язково. До групи підготовки до ЗНО можуть потрапити як учням Школи, так і нові слухачі.

 

Які результати ви можете гарантувати?

За попередні роки наші учні, які пройшли курс підготовки до ЗНО, впевнено набирали 165-199,5 з 200 балів на незалежних іспитах з англійської мови. Звичайно ж, не потрібно забувати, що підсумковий бал безпосередньо залежить від рівня володіння мовою, з яким учень починає підготовку до іспиту.

 

ЗАПИС НА ПРОБНИЙ УРОК

Ви можете відвідати урок по одному з наших курсів безкоштовно

Що отримує
випускник школи?

Учні школи отримують Сертифікати з зазначеним досягнутим рівнем в кінці кожного навчального року після проходження чотирьох заключних тестів з усіх аспектів володіння мовою. Разом з Сертифікатом вони отримують табель з оцінками за результатами тестів.

Написати нам