• Головна
 • Послуги
 • Вивчення іноземних мов

Вивчення іноземних мов

Вивчення іноземних мов - це наше основний напрямок.

В нашу Школу з радістю ходять і дорослі і діти. Ми щорічно набираємо групи вивчення найбільш популярних в місті мов: 

 • англійська
 • німецька
 • польськай
 • французька
 • італійська

Специфікою навчання в нашій Школі є те, що кожну групу ведуть два викладача, які працюють з групою почергово за узгодженою програмою та тематикою.

Ця методика навчання напряцьована нами роками. Ми розділили вивчення мови на два основних напрямки - вивчення граматики та практику. Далі ми доручаємо кожен з цих напрямків різним викладачам, щоб вони могли максимально ефективно реалізувати свої особисті і творчі здібності в навчанні. Адже хтось може краще пояснити граматичну конструкцію і показати, як вона вживається в життєвих ситуаціях, а хтось може краще організувати інтерактивне спілкування в класі або провести мовну гру.

Крім цього, ми впевнені, що дуже важливо, щоб слухачі не звикали до одного викладача, його стилю і манери мовлення або акценту. Таким чином, працюючи з двома різними людьми, учням буде легше в майбутньому адаптуватися в реальному мовному середовищі.

По суті в нашій Школі кожна нова граматична конструкція теоретично вивчається і поступово виводиться на розмовний рівень в "класі граматики", а в "класі практики" граматичний матеріал обростає новою лексикою і вся тема разом доводиться до рівня "автоматизації" шляхом вживання в ряді життєвих ситуацій, хоча сучасні інтерактивні розмовні методики використовуються на обох заняттях.

Говорити, говорити і побільше говорити - ось чого ми намагаємося досягти на кожному занятті! І при цьому все весело, пізнавально, цікаво і ефективно!

main

В нашій школі ви можете вивчати

 • Англійську
 • Німецьку
 • Італійську
 • Іспанську
 • Польську
 • Французьку

Інформація про навчання

Хто може стати учнем Школи?

У нашій Школі навчаються діти шкільного віку (від 6 років), студенти та дорослі (вік не обмежений).

 

Який графік занять?

Заняття проходять два рази на тиждень, тривалістю по 1,5 години кожне. Таким чином в місяць (4 тижні) виходить 8 занять по 1,5 години.

Школа працює у дві зміни з 9:00 до 20:30, щоб кожен міг вибрати зручний для себе час.

 

Скільки учнів в групі?

Максимальна кількість учнів у групі - 10 осіб. Існують різні групи в залежності від рівня і розкладу - від 6 до 10 осіб.

 

Скільки коштує навчання?

Вартість навчання - 820 грн. в місяць * (за 8 занять по 1,5 години з вересня 2019 року). Оплата здійснюється помісячно за кожні 4 тижні.

*Надаються знижки при навчанні кількох дітей або членів однієї сім'ї, при залученні в Школу нових слухачів, а також існує накопичувальна знижка для тих, хто з нами більше 3-х років.

Запрошуємо безкоштовно відвідати пробне заняття!

 

 

Де проходять заняття?

Заняття проходять в затишних класах, обладнаних необхідною комп'ютерною, аудіо та відео технікою.

Філії Школи є в центрі міста і на Вишеньці

 

Як відбувається формування груп?

Учні Школи діляться на групи за віком і рівнем знань після співбесіди з нашим викладачем.

Цей поділ визначає рівень навчальних матеріалів, підхід вчителя до слухачів і побудову навчального процесу. При необхідності можливе переведення учнів до групи з більш відповідним рівнем.

 

Як довго триває навчання?

Тривалість Вашого навчання залежить від того, з якого рівня ви починаєте і якого бажаєте досягти.

Є шість міжнародних рівнів знання мови:

A1 - Beginner (Початковий рівень)
A2 - Elementary (Елементарний рівень)
B1 - Pre-Intermediate (Нижчий середній рівень)
B2 - Intermediate (Середній рівень)
C1 - Upper-Intermediate (Вищий середній рівень)
C2 - Advanced (Вищий рівень)

В середньому кожен рівень розрахований на один навчальний рік, однак, в залежності від того, як швидко група засвоює матеріал, термін навчання може бути різним.

 

ЗАПИС НА ПРОБНИЙ УРОК

Ви можете відвідати урок по одному з наших курсів безкоштовно

Що отримує
випускник школи?

Учні школи отримують Сертифікати з зазначеним досягнутим рівнем в кінці кожного навчального року після проходження чотирьох заключних тестів з усіх аспектів володіння мовою. Разом з Сертифікатом вони отримують табель з оцінками за результатами тестів.

Написати нам