Про школу

WIZARD [візард] (англ.) – чарівник, мудрець, майстер своєї справи

Неважко здогадатися, що на сторінку нашої Школи Вас привело бажання чи необхідність оволодіти іноземною мовою. Вітаємо - Ви зробили перший вірний крок до своєї мети!

Ми впевнені, що ваш труд і наш досвід дуже швидко дадуть свої перші результати.

Не даремно Школа має таку гарну казкову назву. Адже це дійсно диво, коли наші новачки починають все впевненіше висловлюватись іноземною мовою, розуміти і реагувати на розмову співрозмовника, легко виконувати різноманітні ситуативні завдання... А з часом вступають і до престижних ВНЗ, виграють міжнародні навчальні програми, виїжджають жити, вчитися або працювати за кордоном. Це наша найвища нагорода!

На сторінках цього сайту Ви зможете більше дізнатися, як і чому наша Школа може стати Вашою Школою для вивчення мови. А ми будемо раді незабаром вітати Вас на першому занятті.

Чому люди вибирають саме Школу "WizarD"?

Перш за все, більшість нових учнів приходять до нас за рекомендацією своїх друзів, які навчаються або навчалися у нас. А друзям, як знаєте, радять лише найкраще.

Кращими нас робить те, що все необхідне для ефективного вивчення мов, тут знаходиться на вищому рівні: сучасні класи в різних частинах міста, професійні креативні викладачі, які працюють за прогресивними методиками, сучасні навчальні матеріали...

Але головний "секретний інгредієнт" - це любов до своєї справи і учнів! Приходьте і Ви відразу ж відчуєте її!

Ми пропонуємо більше дізнатися про основні переваги нашої Школи.

main

В нашій школі ви можете вивчати

• Англійську
  • Німецьку
  • Італійську
  • Іспанську
  • Польську
  • Французьку

Наші переваги

Ефективна методика

Той стиль навчання, який застосовується в Школі, напрацьований роками з однією метою - навчання повинне давати результати. Ми визначили, що вивчення мови доцільно методично поділити на два основних напрямки - вивчення граматики та практику.

Далі ми доручаємо кожен з цих напрямків різним викладачам, щоб вони могли максимально ефективно реалізувати свої особисті творчі здібності в навчанні. Хтось може краще пояснити граматичну конструкцію і показати, як вона вживається, інший викладач може краще організувати ситуативне спілкування в класі або провести мовну гру.

Викладачі працюють з групою по черзі за узгодженою програмою та тематикою. Тобто, кожна нова граматична конструкція теоретично вивчається і поступово виводиться на розмовний рівень в "класі граматики", а в "класі практики" граматичний матеріал обростає новою лексикою і вся тема разом доводиться до рівня "автоматизації" шляхом вживання в ряді інтерактивних завдань і життєвих ситуацій.

Сучасні навчальні матеріали

Для охоплення всіх напрямків вивчення мови використовуються підручники різної спрямованості провідних закордонних авторів.

Граматика подається по власних унікальних логічних схемах і таблицях та практично засвоюється за допомогою підручників іноземного видавництва.

Крім цього ми постійно використовуємо найсучасніші і актуальні аудіо та відео матеріали, комп'ютерні програми, різноманітні on-line завдання та інтерактивні ігри. Кожен клас обладнаний комп'ютером, аудіосистемою і проектором, має базу яскравих роздаткових та наочних матеріалів.

Кваліфіковані викладачі

З кожною групою учнів працюють два викладачі, які підбираються відповідно до вікової категорії групи та спрямованості навчального процесу.

Це люди з вищою педагогічною освітою і багатим досвідом, які дійсно люблять іноземні мови і свою роботу. Наші викладачі постійно вдосконалюють свої навички, стежать за новими тенденціями в навчанні, проходять міжнародні курси підвищення кваліфікації і діляться досвідом. При відборі кадрів в Школу оцінюється не тільки рівень володіння предметом, а й психологічний портрет і сумісність кожного претендента.

Ми також намагаємося забезпечити постійну присутність в Школі носія мови. Для цього ми запрошуємо закордонних учителів чи співпрацюємо з волонтерами.

Сприятливе навчальне середовище

Окрім безпосереднього навчання, в школі створюється відповідна атмосфера, яка дає можливість чути живу мову і мотивує до її вивчення.

На вихідних організовуються мовні клуби, де слухачі мають можливість спілкуватися з іноземцями, дивитись художнє та навчальне відео або займатися творчістю. Крім цього, ми влаштовуємо яскраві тематичні свята для знайомства з культурою інших країн.

Влітку і на зимових канікулах працює дитячий мовний табір "Wizard Camp", кілька разів на рік ми організовуємо для учнів тури в країни Європи, і щороку допомагаємо своїм учням в участі в програмах по обміну і складанні міжнародних тестів

А найважливіше - ми завжди підтримуємо в школах теплу дружню атмосферу, в яку приємно приходити знову і знову!

Що отримує
випускник школи?

Учні школи отримують Сертифікати з зазначеним досягнутим рівнем в кінці кожного навчального року після проходження чотирьох заключних тестів з усіх аспектів володіння мовою. Разом з Сертифікатом вони отримують табель з оцінками за результатами тестів.

Написати нам