Підготовка до IELTS

Увага! На даний напрямок набір тимчасово не проводиться - запрошуємо вас на інші курси!

IELTS (International English Language Testing System) – це найпопулярніший в світі іспит для підтвердження рівня володіння англійською мовою. Понад два мільйони людей здають його щорічно. IELTS керується Кембриджським університетом та Британською Радою.

Залежно від обраного типу тесту (академічний або загальний), успішна здача IELTS відкриває перед Вами нові можливості для проживання, навчання і роботи в будь-якому куточку планети. Більше 8000 урядових та академічних організацій і компаній з працевлаштування в більш ніж 120 країнах світу приймають результати IELTS. Тому, головна перевага IELTS полягає в його всесвітньому визнанні.

Фактично, IELTS - це єдиний іспит, який здають всі потенційні іммігранти навіть в не-англомовних країнах для того, щоб попередньо підтвердити рівень володіння англійською мовою. Тому, якщо ви плануєте іммігрувати і працювати в англомовному середовищі, вступати до іноземного ВНЗ, де англійська є основною мовою викладання, проходити міжнародну програму стажування і т.д., курс підготовки до іспиту IELTS саме для вас.

Запрошуємо на заняття!

main

В нашій школі ви можете вивчати

  • Англійську
  • Німецьку
  • Італійську
  • Іспанську
  • Польську
  • Французьку

Підготовка до IELTS

Де приймають сертифікат IELTS?

IELTS приймають у всіх навчальних закладах по всьому світу, також при влаштуванні на роботу за кордоном або при поданні документів на імміграцію.

 

Скільки максимально балів може отримати український кандидат?

IELTS оцінюється за шкалою від 1 до 9 балів. Максимальний загальний бал, який може отримати український студент - 8.5. Зрозуміло, бувають і винятки, коли можуть поставити 9.0 балів, але, як правило, 9.0 означає професійне володіння англійською мовою на рівні носія. Для цього вам необхідно прожити в англомовній країні принаймні років 5. За окремимі частини іспиту ви, зрозуміло, зможете набрати такий високий бал.

 

ЗАПИС НА ПРОБНИЙ УРОК

Ви можете відвідати урок по одному з наших курсів безкоштовно

Що отримує
випускник школи?

Учні школи отримують Сертифікати з зазначеним досягнутим рівнем в кінці кожного навчального року після проходження чотирьох заключних тестів з усіх аспектів володіння мовою. Разом з Сертифікатом вони отримують табель з оцінками за результатами тестів.

Написати нам